Servis

Všechna chladicí a mrazicí zařízení profesionálně servisujeme a opravujeme. Zkušení, dostupní a flexibilní mechanici se Vám budou kdykoliv věnovat.

Pro servis chladicích a mrazicích zařízení máme  v současné době k dispozici pracovní tým, který se skládá z vedoucího servisu (neboli dispečera) a dvoučlenných posádek, které tvoří mechanik chladicích zařízení a elektrikář. Pracovníci disponují potřebnými povoleními k provozování vlastní činnosti v oboru, tedy certifikátem pro nakládání s F-plyny a regulovanými látkami a zkouškami na tvrdé pájení. Každá osádka má k dispozici servisní vozidlo s kompletním nářadím.

Jsme kdykoliv k dispozici, naše firma zajišťuje noční a víkendovou pohotovost.

Máme zkušenosti se servisem na prodejnách např. velikosti obchodu Tesco Žabka až po hypermarkety velikostí Makro, Globus, mrazírna HOPI a podobně.
Repase chladicích a mrazicích zařízení dotváří naše firemní portfolio. Uplatňujeme zde cennou zkušenost z remodelingu provozoven Makro ČR. V praxi se jedná o špičkovou komplexní službu – proces začíná kompletní demontáží, následuje vyčištění zařízení, poté zajistíme lakování v nových firemních barvách, zpětnou montáž a následné odzkoušení.

V rámci servisní činnosti zajišťujeme:

  • Revizi úniků chladiva
  • Výměnu pojistných ventilů tlakových nádob s chladivem a jejich opravy
  • Opravy kompresorů pro chladicí a mrazicí zařízení
  • Kalibrace detektorů úniků chladiva GABA

Opravy kompresorů zajišťujeme prostřednictvím renomované opravárenské společnosti.